укр eng
Володимир-Волинський вибір, або політичні перспективи ВО№19
60
40

Як і обіцяв, спробую охарактеризувати висування кандидатів у волинських мажоритарних виборчих округах: ВО №19 з центром у легендарному історичному місті Володимирі-Волинському.

Станом на 15.00 30.09.14 ЦВК зареєструвала 10 кандидатів.

Тут ми бачимо зареєстровано героя білоруських тюрем та двох українських революцій, члена вже шостої за свою кар’єру політичної партії, «Народного фронтовика» - Ігоря Гузя.

Складно говорити чи вдалою буде чергова спроба волинського політика отримати довіру виборця і потрапити до Верховної Ради, хоча в одному тактичному ході він вчинив правильно (врахував поразку у 2012р., коли за вельми не простих обставин, кількома сотнями голосів на ВО№21 його обійшов Степан Івахів – чинний народний депутат) обрав єдиний волинський округ, що не зайнятий жодним з олігархів.

Щоправда, проблемною бачиться розкрутка і презентація себе у окрузі, де тебе не знають за кілька тижнів часу, однак, Ігор Володимирович сподівається на партійний електоральний бонус Арсенія Яценюка, що з огляду на соціологію – річ малоефективна на Волині.

Наступний кандидат – чинний депутат Євген Мельник – член ВО «Свобода» і переможець 2012 на цьому окрузі. Чи стане наснаги Євгену Івановичу двічі увійти у ту саму річку – зможуть сказати лише його виборці. Саме вони здатні оцінити роботу народного обранця у Парламенті: кількість поданих ним законопроектів їх якість, активність депутата на окрузі – усе стане у нагоді кандидату.

Черговий у списку – голова Володимир-Волинської райради Андрій Юрійович Оніщук, висунутий ПП «Батьківщина» - стартові умови непогані, однак, недостатні, аби охопити увесь виборчий округ: на рівні району – політик має певний кредит довіри виборця, а ось у м. Нововолинську, Іваничівському та Любомильському районах – питання.

У переліку осіб, що зареєстровані – знаходимо ще одного колишнього володаря депутатського крісла у цьому окрузі – генерала СБУ Олександра Олександровича Скіпальського. Депутат ВР другого скликання вирішив нагадати про себе і, очевидно, технологічно підримуватиме кандидата-переможця.

Замикає коло відомих політиків – київський легіонер, контраверсійна особистість і народний депутат двох скликань – Сергій Петрович Головатий, член Політичної партії "Сила і Честь", так саме той Головатий, який колись гучно розсварився з «Нашою Україною», був позафракційним депутатом у ВР попереднього скликання. І вступав до ситуативних альянсів з тодішньою більшістю.

Є, звісна річ, й інші достойні персони, зареєстровані в окрузі, однак, мені видається, частина з них лише починають свій політичний шлях, інша частина – зареєструвалися з метою надати посильну допомогу ОВК у формуванні дільничних виборчих комісій.

Фаворитами перегонів у цьому виборчому окрузі вважаю Євгена Мельника та Ігоря Гузя. Риторичне запитання – Хто ж виграє? Сподіваюсь, - територіальні громади, що оберуть у цьому окрузі достойника, який представлятиме їх інтереси у Верховній Раді. 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані