укр eng
Коли брехні забагато, - її перестають сприймати
61
45

PIC#1

Одіозний російський політик Володимир Жириновський нещодавно зробив «сенсаційну» як для своєї країни заяву, що всю сім’ю його батьків вирізали українські націоналісти. Мало того, Ехо Москви переповідає, що саме бандерівці родину Жириновського виселили в Сибір.?!!!

При цьому таваріщ Жириновський визнав, що НКВС у 1939р. почав встановлювати радянську владу на Західній Україні з виселення. У тому числі і батька політика було вислано до Сибіру за володіння фабрикою. «Ну, я не буду злитися на радянську владу, бо це моя країна», - цитує Жириновського видання.

Однак потім, карколомний поворот думки українофоба звучить наступним чином: «націоналісти українські вирізали всю сім'ю моїх батьків. Ось, будь ласка. І НКВС є проблема, які виселяли людей, репресії були. Але більша частина сьогодні дій вчиняють українські фашисти. НКВС у нас вже більше немає, ФСБ нікого не заарештовує, ніяких репресій. А українські фашисти сьогодні безчинствують».

Також Жириновський додав, що українські націоналісти вирізали росіян «з 45 по 55-й рік, 10 років». «Мого дідуся, бабусю і тітку з племінницею, чотирьох, розстрілювали вони, українські націоналісти. Командував старший лейтенант Юст, 30 років йому було, в день народження він розстріляв наших російських хлопчиків, 30 чоловік. Йому підводили, і він їх вбивав. Але це він, фашист, робив. А потім зігнали тисячі людей в Кастополь, акція називалася «450», за кількістю населених пунктів, і їх усіх розстріляли. І там була зондер-команда, 10 чоловік, всі були українці. Те ж саме поляків вирізали».

Сказати, що усе це маячня, у світлі останніх подій – надто інтелігентно. Це відчайдушна брехня кремлівського скомороха. За інформацією з Вікіпедії сім*я Едельшейнів загинула від рук нацистів – їх розстріляли в урочищі Лесничівка 16 серпня 1941 року разом з двома тисячами євреїв. Деталі: http://izrus.co.il/history/article/2010-10-01/11919.html#ixzz3BnCofkxY

Але за влучним висловом міністра пропаганди гітлерівської Німеччини Йозефа Гебельса «Чим більшою є брехня, тим швидше в неї повірять». В дійсності російська пропаганда активно використовує принцип з книги Фюрера «Моя боротьба» (т. 1, розд. 10) «Широкі маси … швидше стають жертвами великої брехні (einer grossen Luge), ніж маленької».

Жертви тоталітаризму, якими є, по суті, сучасні кремлівські вожді, доводять гебельсівські прийоми до абсурдної точки несприйняття і російське суспільство, наслухавшись пропаганди власних ЗМІ і особливо після напіввтаємничених повідомлень про «вантаж 200» з України, схоже приходить до тями.

Так, Лише 5 відсотків росіян підтримують політику війни Путіна в Україні. Так, анексія Криму – була радісною звісткою для великодержавного загалу, але ейфорія проходить.

Газета "Коммерсантъ" опубліковала матеріали соціологічного дослідження фонду "Общественное мнение" (ФОМ). У преамбулі до якого йдеться, що "в травні половина росіян підтримувала ввід військ в Донбас, а нині – більшість проти цього. Як зазначають ФОМ, підтримати поставками зброї ДНР та ЛНР зараз погоджуються лише 9% росіян.

А на запитання чи варто підтримувати керівництво "Новоросії", 27% вважають це недоцільним. Головна аргументація, як для Росії, абсолютно толерантна - "Нельзя вмешиваться во внутренние дела другого государства. Сами провозгласились, пусть сами и расхлебывают".

Так що Володимир Вольфович – ваша брехня – знаходить в Росії усе менше вільних вух. Невдовзі, росіяни прозріють, і Володимир Володимирович, сидячи у камері для ВІП персон, довго повторюватиме собі під ніс: «Ну навіщо я зачіпав цей Донбас!???».

Категорії: Блогосфера Теги: брехня
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані