укр eng
Латвія під час свого правління у Раді ЄC закликатиме інші країни підтримати Україну
info-dnipro 26.08.2014
44
31

«Ми будемо робити все, що зможемо, щоб сколихнути європейське мислення. Проблема в тому, що багато країн сьогодні не бачить реальної картини. А в Україні йде справжня війна. Війна без правил, коли обстрілюються машини швидкої допомоги, вертольоти з червоними хрестами. І вся Європа повинна підключиться, щоб зупинити це та допомогти постраждалим», - зазначив Президент спілки лікарів Латвії Петеріс Апінис під час офіційного візиту латвійської делегації на Дніпропетровщину.

Також Латвійська Республіка готова надати допомогу медикаментами та направити до регіону своїх медичних фахівців.

«Я думаю, що у нас є можливість прийняти ще 10 людей. Ми подивимося на суми, на виплати, але думаю, це можливо. Необхідно буде узгодити це питання з нашим Міністерством закордонних справ, але наші лікарі можуть прийняти поранених військових», - зазначив Парламентський секретар Міністерства охорони здоров’я Латвійської Республіки Ренарс Путниньш.

Він також переконаний у тому, що для латвійських лікарів спільна робота з місцевими медиками з надання допомоги пораненим у зоні АТО була б хорошим досвідом. «Золоту годину» для поранених необхідно забезпечити тут, на місцях. Ми можемо допомогти медикаментами, якщо потрібно. Латвійські лікарі приїдуть та працюватимуть тут. Це європейська медична допомога, яку спеціалісти можуть надавати. Це хороший досвід для лікарів», - зазначив Ренарс Путниньш.

10 військовослужбовців, тяжко поранених у зоні АТО, вже отримали лікування у Латвії.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані