укр eng
Версії зникнення сепаратистки із Пирятина Оксани Шкоди
54
34

В електронних ЗМІ з"явилась шокуюча інформація. Вона стосується пирятинки Оксани Шкоди, яка знаходилась в зоні АТО, але перебувала не на стороні українців, а підтримувала сепаратистів.

За даними МВС, Оксана Шкода була засуджена на 5 років і 6 місяців за ст. 229-1 ч.2 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту наркотичних засобів або психотропних речовин) в 1997 році. А в 2001 році умовно-достроково звільнена. Таким чином, термін, який вона не відбула, складає 1 рік 3 місяці 20 днів.

Також Шкода працювала приблизно 3-4 роки на ТРК "Пирятин". Виникає відразу питання, хто брав на роботу цю морально збіднену істоту. куди дивились очі роботодавця? Пізніше Шкода співпрацювала з Прогресивною партією України (ПСПУ) Наталії Вітренко. За однією з інформацій Шкода є журналістом сайту "Антифашист", який веде інформаційну війну проти України.

08.07.2014 року у ЗМІ з"явились відомості про те, що на сході України загинула журналістка Оксана Шкода. В останні декілька днів вона знаходилась у Слов"янську разом з одним з лідерів ДНР Ігорем Гіркіним.

 

 

"Цілком імовірно, що напередодні у Слов"янську загинула журналістка Оксана Шкода", - повідомляє агенство Anna-news з посиланням на власні джерела. Була версія, що вона згоріла в БМП. Але, швидше за все, в той момент там був інший ополченець. Оксана, за деякими даними зробила спробу відходу пізніше. Її бачили уранці в центрі Слов"янська в цивільному одязі, без зброї, в компанії кількох чоловік. Імовірно ополченців, які залишилися у місті. Далі з"явилася інформація про обстріл декількох машин, що виривалися зі Слов"янська з ополченцями. На думку джерела, Оксани більше немає в живих.

Але підтвердити чи спростувати цю інформацію наразі не можливо. У соціальних мережах висловлюється припущення, що таким чином Оксана Шкода хоче втекти із зони АТО. Також є версія, що вона жива, але знаходитсья в полоні.

Після публікації в "Пирятинській правді" про зрадницю Оксану Шкоду до редактора газети підходив брат Оксани Андрій і погрожував судом. А потім нічого не придумав кращого, як почати погрожувати матері журналіста.

В інтернет-групі "Вечірній Пирятин" було проведено опитування, чи підтримуєте ви намір Шкоди подти позов до суду. Не підтримали Шкоду майже 98% (125 читачів); а близько 2% (3 голоси) порадили подати до суду і висловили підтримку Шкоді. І ніхто не поставив позначку біля відповіді "мені байдуже".

Редактор "Пирятинської правди" Юрій Береговий дякує за підтримку. "Надалі буду жорстко, але в межах правового поля відстоювати свою позицію і адекватно реагувати на подібні прояви. Ні мене, ні мою родину не залякати, оскільки ми всі патріоти України і я, як журналіст, буду надалі займатися журналістською діяльністю, незважаючи ні на що і ні на кого," - заявив редактор.

 

У статті використана інф. газети "Пирятинська правда"  

 

 

 

 

 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані