укр eng
Ленін як "дороге задоволення"
41
31

"Я повернусь", - міг би сказати "вождь всіх народів". Але ж він нікуди і не зникав. Скасувати рішення про перейменування вул.Леніна вимагають жителі села Велика Круча Пирятинського району. Вони не хочуть жити на вулиці Героїв Майдану.

Як повідомляє районна газета "Пирятинська правда" №23 (27) від 19 червня 2014 року, до редакції звернувся мешканець с.Велика Круча Олег Лебідь, який повідомив, що подав позовну заяву про визнання рішення Великокручанської сільської ради Пирятинського району Полтавської області "Про перейменування вул.Леніна у с.Велика Круча" від 08.04.14р. незаконним та вимагає скасувати його.

"Не було враховано заперечення мешканців с.В.Круча щодо перейменування вулиці, а такі заперечення надйшли до сільради від 291 члена територіальної громади, якого це рішення безпосередньо стосується та зачіпає їх інтереси, оскільки призведе до додаткових матеріальних витрат у зв'язку з переоформленням документів", - зазначають позивачі Олег Лебідь та Ольга Дімова.

Також у позовній заяві підкреслюється, що "Сільрадою не було проведено опитування серед фізичних осіб-підприємців, яких по вул.Леніна знаходяться більше 10-ти, що порушує їх права". Позивачі звертають увагу суду, що "залишається невідомим факт висвітлення в ЗМІ рішення сільської ради про перейменування вулиці, оскільки мешканці с.В.Круча були поставлені перед фактом".

Питання історичної пам'яті перейшло в матеріальну площину. В суді визначаємо міру совісті і відповідальності. Але в які незнані виміри нас заведе ця одісея, можна здогадатись. Не вирішемо зараз ці питання, вони висітимуть до скону.

Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані