укр eng
Чи вбивають слова?
50
28

Всесвітньо відоме рекламне агентство Ogilvy&Mather розробило серію плакатів, які закликають Росію припинити війну, зокрема й інформаційну, в Україні і перейти до перемовин щодо виходу із кризової ситуації. На своєму сайті працівники компанії пояснюють, що ідея розробки плакатів виникла через переконання, що всі "ненасильницькі та збройні дії в Україні можна й потрібно замінити діалогом". На плакатах написано головний меседж акції "Слова вбивають війни".

Але чи можливий діалог, коли говорить "калашников"? - В такому випадку розповсюджений у мережі український текст перетворюється на "летючого голандця", який втратив орієнтир. Спокійно чекати і споглядати, як парад нових республік зростає ненависницькими лозунгами щодо "бандерівців" та інших "небезпечних і страшних елементів" є фактично зрадою. Чекання зазвичай заводить у кут. А в куті ми вже були 23 роки. Вважаю, достатньо.

Тепер, коли всі ми опинилися на новому етапі української історії, і йдеться вже про існування самої держави, примітно, що місцева громада поводить себе більш свідомо. Пирятинські підприємці спрямовують свою продукцію на потреби армії. А на виборчих дільницях міста в день голосування за нового Президента України 25 травня 2014 року відмічена велика активність виборців.

Заклики до Росії щодо примирення залишаються на периферії її сприймання. "Збирання земель руських" - надто потужний аргумент. Тому слоган "Слова вбивають війни" залишається лишень явищем візуального мистецтва, і аж ніяк не посланням, яке адекватно сприйнято тими, до кого воно спрямоване.

А для активного українського автора слоган виглядає радше як виклик, за яким - безліч несписаного паперу, заточений, але невикористаний китайський олівець і краєвид за вікном - червоне яблуко сонця в день виборів. Далі ще буде, - закінчую, сподіваючись.

Категорії: Блогосфера Теги: Words kill wars
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані