укр eng
Як саме ми процвендяли Майдан. Із Новим, блін, Роком!
52
36

Знаєте, друзі, трапилася мені нагода поговорити з людьми, котрі безпосередньо причетні до новоствореного ВО "Майдан", а також із активістами опозиційних партій у різних районах Києва. Висновок зі спілкування що з першими, що з другими - один: ми таки не маємо більше Майдану...

Мені важко писати це, а ще важче - усвідомлювати дійсність.

Більше немає Майдану. Є чотири когорти людей: ті, хто сидять по наметах цілодобово (450 грн/доба), "охоронці" площі (1000 грн/доба), добровільно-примусово викинуті сюди активісти опозиційних партій ("Інакше будуть проблеми у вас!") та, звісно, ті, хто за ідею, яких є тепер меншість.

Опозиційні політики, даруйте, є винятковими імпотентами, якщо не змогли скерувати правдивий НАРОДНИЙ гнів у правильне русло за понад місяць часу. Невже вони гадають, мов люди бовванітимуть на тому клятому Майдані вічно? Чого вони намагаються досягти? Вочевидь, шановне товариство вирішило, буцім українці стоять за дядьків і тіток - й ані руш.

Я розповім вам, друзі, чого я не на Майдані (соромно писати це слово - "Майдан" - із великої літери). Перш за все, тамтешні дяді і тьоті нічим не відрізняються од аналогічних дядь і тьоть із тієї ж Партії регіонів - як за рівнем народної прихильності, так і за методами, що ними вони користуються.

Не менш важливим фактором недовіри Майданові є створення отого ВО "Майдан". Що це, в біса, таке і чого я, як активіст Майдану, котрому примудрилися там-таки роздовбашити макітру, не є у його складі?

Відповідь проста... і ганебна для України. Все це - чергові "проекти", "проекти проектів" та всіляка інша лажа, яка приречена або дурити нас далі у далекій перспективі, або ж луснути у перспективі ближчій.

Незабаром настане година "Ч" - вибори. За кого голосувати? Особисто я взагалі не знаю, що робити: зіпсувати бюлетень = віддати голос Януковичу; проголосувати "проти всіх" = віддати голос Януковичу... Легше, чорт забирай, стати апатридом, аніж іти на ті кляті вибори!

Вибори без вибору. Майдан без, власне, Майдану.

Із Новим роком без Нового року тебе, моя Україно - не Украно!

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані