укр eng
«Джинса» як брудна гра чи спосіб виживання провінційних журналістів?
63
19

Напередодні передвиборчої кампанії навіть найбільш критичні ЗМІ стають менш суворими до тих, кого зазвичай люблять професійно змішувати з відходами.  Навіть ті видання, які називають вкрай близькими до певних політичних сил стали менш критично, хоча й не менш однобоко публікувати матеріали про "чужих" потенційних кандидатів на високі крісла.

Тихий Житомир "під боком" у Києва ніби застигнув у тиші в очікуванні бурі… Наближені до діючої влади ЗМІ намагаються оминати гострі кути в передчутті «эпохи перемен», яку вони чекають вже досить тривалий час і навіть не через події євромайдану, який (з особистого досвіду спілкування з чиновниками) не надто вкладається у їхні голови як щось в рамках здорового глузду. Ні, головна причина валізного настрою співробітників обласної «пропаганди» – очікування «нового старого» губернатора. Вже чимало часу говорять про повернення нинішнього міністра агрополітики М.Присяжнюка на малу батьківщину для поліпшення іміджу і результатів діючої влади на наступних місцевих і президентських виборах… А, оскільки в обласних регіоналів єдності немає давно, то команда поки діючого губернатора С. Рижука піде разом з ним, окрім тих, найбільш досвідчених в пристосуванні до будь-яких кольорів влади «корифеїв» чиновницької справи.

В міських же провладних виданнях тільки сліпому не видно політичної агонії діючого мера-регіонала В.Дебоя. Вже зараз його називають «політичним трупом», ба, більше того, сьогодні в одному з коментарів до інформації про діяльність «очільника» Житомира зустрів пропозицію створити партію «Житомир без Дебоя», що знайшла практично одностайну підтримку у читачів новинного сайту. Люди, які бояться за власні «прикормлені» та затишні посади не надто хочуть їх покидати, а тому не поспішають критикувати «помаранчевих» (всіх, хто не підтримує владу в кулуарах житомирських органів влади й досі вважають помаранчевими). На мою власну думку, і думку багатьох моїх знайомих – це напряму пов’язане з бажанням догодити ключовому претенденту на крісло мера з поки «офіційно ворожого» табору С.Сухомлину, оскільки в переобрання нинішнього мера не вірять навіть найближчі підлеглі з його «ефективної команди» виконком якої втретє за 2 роки відправляють у відставку!

Однак, в нашій країні далеко не завжди все вирішується в демократичному правовому полі, а тому й опозиційні видання «приумерили свой пыл» і в чудовій манері висвітлюють мегадосягнення очільників області й міста в очікуванні чим все це закінчиться. Та й не варто забувати про значні замовлення перед виборами, як чудовий спосіб виживати бідним журналістам в регіонах.

Особисто не закликаю до підтримки жодної з сторін протистояння, просто хочеться якогось стабільного розвитку. І навіть не знаю чим це вважати – брудною грою чи способом вижити фахівцям медіасфери в нелегких умовах виживання провінційних ЗМІ?...

P.S.: сучасна самозахисна новація

Цей текст є виключно художнім  вимислом автора  і не має до політики, політичного процесу  ніякого стосунку. Усі обставини, імена людей, посади, назви органів та місцевостей є вигаданими. Будь-який збіг з реальними обставинами, країнами, реальними подіями, людьми є просто випадковим збігом обставин.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані