укр eng
Намалюю тобі... "Беркут"
79
62

Всесильний фотосток і фотошоп легко перетворює грецького студента 2009 р. на українського учасника заворушень 2013 р.

 

Соцмережами гуляє фото міліціонера, якого молодик жорстоко б’є палицею з українським прапором. Це фото вже фігурувало у ЗМІ 4 роки тому, під час вуличних протестів грецької молоді. Тільки прапор там був червоний, і на спині у правоохоронця не красувався напис МІЛІЦІЯ.

 

Одні умільці організовують фото провокації - то вони за це хоч гонорари отримують. А далі армія безоплатних медіа-безграмотних бездумно тисне «лайки» й перепост. Навіть провідні ЗМІ цими днями не соромляться поширювати «інформацію, яка потребує додаткової перевірки» і посилання на інші медіа, «анонімні джерела яких повідомляють». Такі винятки бувають, коли краще зайвий раз попередити, ніж чекати на перевірку фактів. Але видавати в ефір усе, про що подейкують тільки тому, що у вас телемарафон і треба тримати аудиторію біля екрана – це не професійно. Так само як перетворювати Інтернет-простір із оперативного ЗМК на комунікаційне болото, ширячи фотожаби.

 

Ось добірка фотографій із Греції 4-річної давнини. Те, з якого малювали українського агресора, сьоме згори. Ознайомтесь і з рештою, цілком можливо, їм теж принагідно наведуть марафет і додадуть майданного колориту.

http://bigpicture.ru/?p=22074

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані